Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Blog  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  YouTube  Facebook  Twitter  

 

 High heels for Korean men :-P

In jos 
AutorMesaj
Emmy Lee
ADMIN
Emmy Lee


Membrul Favorit Membrul Favorit : Hyung Junnie :-*
Pesti Caine
Mesaje : 1885
Puncte : 2576
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Romania
Stare de spirit : optimistic!

High heels for Korean men :-P Empty
MesajSubiect: High heels for Korean men :-P   High heels for Korean men :-P Empty2013-11-26, 2:27 pm

High heels for Korean men


Hello everyone ^^

Dupa o pauza luuuuuuuuuuunga de tot,finally,am revenit cu un articol legat de cultura coreeana care ,cu siguranta,o sa va intereseze.

(Daca fac greseli de ortografie sau de orice fel,I'm so sorry!Sunt cam obosita si e 8 dimineata Laughing  ).

Dupa cum stiti deja,unul dintre cele mai importante lucruri in Coreea de Sud este sa arati cat se poate de bine(si cat mai cute posibil Wink  ).

Acest lucru se aplica atat la fete ,cat si la baieti.De asemenea,este foarte importanta inaltimea:daca fetele poarta tocuri foarte inalte,atunci baietii poarta branturi staring 


Avand in vedere ca mie nu prea imi place sa port tocuri,branturile cred ca ar fi o alegere buna.Cred ca ,in viitor,o sa-mi comand si eu o pereche eyes 


Aici aveti un clip scurt si cuprinzator despre "High heels for Korean men" .

Enjoy it :Razz 




Source:Seoulistic.com

Sus In jos
 
High heels for Korean men :-P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Your name in Korean
» Saengil chukahamnida Korean.Kid.Chriss
»  Korean Entertainment 10th Anniversary – CHIBA + Airport [20.10.13]
» SS501-Take U High
» SS501 Park JungMin, First Korean Singer to Appear in Japan’s Biggest Talk Show

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: South Korea :: Despre Coreea de Sud-
Mergi direct la: